Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Unitats Productores i calendari de transferències

A continuació es detalla el calendari de transferència establert per cadascun dels Serveis i Unitats de la Universitat.

Us recordem que hi ha una serie de documents que per la seva especialitat es transfereixen fora del calendari ordinari establert. Aquests són:

  • Actes de Notes 4+5 (abril-maig).
  • Cartells 10+11 (octubre-novembre).

ARXIUS DE GESTIÓ UPF

Arxiu de Gestió

Responsable

Codi 

Mesos

SERVEIS I UNITATS DEPENENTS DEL RECTORAT

RECTORAT

Mireia Soler

A100

10+11

Delegats del Rector

Mireia Soler

A101

10+11

 

VICERECTORATS

Mercè Crusat 

B100

1+2

Secretaria de Relacions Acadèmiques Especials

Glòria Fernández

A102

 

 

SECRETARIA GENERAL

Carme Lloret

A200

9+10

Secretària del Secretari General

Mireia Solé

A200,1

 

Registre General

Gemma Vallmaña

A200

1+2

Arxiu

Eva Moritán

A201

9+10

 

SERVEIS I UNITATS DEPENENTS DE GERÈNCIA

 

GERÈNCIA

Isabel Duatis

D100

6+7

 

GABINET DEL RECTORAT

Imma Petit

A110

5+6

Unitat de Comunicació i Relacions Externes

Imma Petit

A111

3+4

Unitat d'Estudis, Planificació i Avaluació

Rosa Rizo

A116

11+12

Gabinet Lingüístic

 

A115

 

Unitat d'Informació i Projecció Institucionals

Mª José Solanas

A114

9+10

Àrea Tècnica de Publicacions

Mª José Solanas

A113

9+10

 

SERVEI D'ASSESSORIA JURÍDICA

Rosa Basset

A210

9+10

 

ÀREA DE PATRIMONI

Marga Segòvia

D300

6+7

SERVEI DE GESTIÓ PATRIMONIAL I CONTRACTACIÓ

Conxita Casillas/ Isabel Millet

F200

3+4

Secció d'equipaments, subministraments i serv. generals

Conxita Casillas/ Isabel Millet

F210

3+4

Unitat tècnica de manteniment

Isabel Millet

F220

3+4

Contractació administrativa  

Isabel Navas

F230

3+4

 

SERVEI DE PRESSUPOSTOS I FINANCES

Aurora Albà (doc.comptable)

F100

6+7

 

Aurora Albà (factures)

F100

2+5+10

 

ÀREA DE DOCÈNCIA

Margarida Segovia

D200

6+7

Director Tècnic per a la Convergència Europea

Robert Moreno (Permanència)

D200

9

Centre per a la Qualitat i Inovacció Docent (CQUID)

Eva Parera

B100.1

10+11

 

SERVEI DE GESTIÓ ACADÈMICA

 

E200

2+3

Secció de Grau

Cristina Portillo

E240

3+5+11

Secció de Títols i Ajuts a l'Estudi

Jordi Orgillés

E230

3+4

(Documentació homologacions títol doctor)

Jordi Orgillés

 

11+12

(Documentació proves d'actitud per a homol. 1r i 2n cicle)

Jordi Orgillés

 

11+12

Secció de Gestió Econòmica

Gemma Torruella 

 

2+3

(Beques)

Gemma Torruella

 

4+5

 

SERVEI DE POSTGRAU

Marta Aragay

E250

 3+6+11

 

ÀREA DE RECERCA I ECONOMIA

Rosa Barragan

D400

 

 

SERVEI DE RECERCA

Antonio Ruiz

E100

9+10

 

SERVEI DE RELACIONS INTERNACIONALS

Rosa Parra

A112

3+4

Secció de Convenis i Intercanvis

Rosa Parra/Mònica Pellicé/Iria Fernandez

 

 

Oficina de Mobilitat i Acollida

Meritxell Cama

E250

 

Programa d'Estudis per a Estrangers

Patricia Campo

 

 

 

ÀREA DE R.HUMANS I ORGANITZACIÓ

Arantxa Orodea

D500

6+7

Oficina Tècnica d'Informació i Organització

Rosa Vacas

 

 

Oficina Tècnica de Prevenció de Riscos Laborals

Sergi Jarque

G400

6+7

 

SERVEI DE PAS


M. José Delgado

F300

11+12

Secció d'Administració de Personal

Maite López Rodriguez

F320

11+12

Secció de Selecció

M. José Delgado

F310

11+12

Secció de Desenvolupament

Verònica Pubill

F330

11+12

 

SERVEI DE PDI

Pilar Tebar

F400

10+11

Secció d'Administració de Personal Docent i Investigador

Anabel Rivera

F420

10+11

Secció de Nòmines i Gestió Econòmica

Teresa Molina

F410

10+11

 

ÀREA DE SERVEIS, TECNOLOGIA I RECURSOS D'INFORMACIÓ

Isabel Duatis

D600

3+4

 

SERVEI D'INFORMÀTICA

Alba Crivillé

G100

1+2

 

SERVEI DE BIBLIOTECA

Diana Asensio

G200

3+4

Adquisicions

M. Garaizabal

G210

3+4

Punt d'informació a l'Estudiant

 

E320

3+4

 

SERVEI D'ATENCIÓ A LA COMUNITAT UNIVERSITÀRIA

Elisabet Lorente/Mónica Sánchez

E300

9+10

 

DIRECCIÓ CAMPUS CIUTADELLA

Secretaria de la Direcció

Anna Márquez

M100

1+2

Secció de Gestió Econòmica

Maria Soteras

M400

4+5

Secció de Serveis Generals

Montse Sagarra

M500

1+2

 

DIRECCIÓ CAMPUS DEL MAR

Secretaria de la Direcció

Marta Torras

L100

6+7

Secció de Gestió Econòmica

Marta Torras

 

 

Secció de Serveis Generals

Marta Torras

 

 

 

DIRECCIÓ CAMPUS DE LA COMUNICACIÓ

Secretaria de la Direcció

Rosalia Escrivà

R100

6+7

Secció de Gestió Econòmica

Gemma Ayala

N400

4+5

Secció de Serveis Generals

Cristina Mas

N300

2+3

 

DEPARTAMENTS

Departament de Dret

Teresa Parramón

H110

1+2

Departament de Traducció i Filologia

Susy Bolós

H140

2+3

Departament d'Economia i Empresa

Rosa M. Laorden

H120

3+4

Departament d'Humanitats

Àngels Bertran

H130

4+5

Departament de Periodisme i Comunicació Audiovisual

 Cati Ballart

 H150

2+3

Departament de Ciències Polítiques i Socials

Carme Casanovas

H160

11+12

Departament de C.Experimentals i de la Salut

Rosa Olivé

H170

1+2

Departament de Tecnologies de la Informació i les Comunicacions

Judith Champion

H180

2+3

 

FACULTATS I ESTUDIS

Secretaria de la Facultat de Ciències Econòmiques i Empresarials

Jesús Aznar

M220

3+4

Secretaria de la Facultat d'Humanitats

Eulàlia Solé

M230

4+5

Secretaria dels Estudis de Ciències Polítiques i Gestió Pública

Montse Fabregat

R230

11+12

Secretaria de la Facultat de Dret

 Núria Flores

R220

1+2

Secretaria de la Facultat de Ciències de la Salut i de la Vida

Anna Rivas

L200

 3+4

Secretaria dels Estudis de Periodisme

Cristina Galbe

N230

1+2

Secretaria dels Estudis de Traducció i Interpretació

Gemma Fernández

N240

2+3

Secretaria dels Estudis de Comunicació Audiovisual

Margarida Codinachs

N250

1+2

Secretaria de l'Escola Superior Politècnica

Iolanda Sabater

R240

2+3

Secretaria de l'Escola Superior Politècnica

Susanna Fernandez

R240,01

2+3

 

INSTITUTS

Institut Universitari d'Història Jaume Vicens Vives

Salomé Alamillo

O100

11+12

Institut Universitari de l'Audiovisual

Joanna Clotet

0200

11+12

Institut Universitari de Lingüística Aplicada

Sylvie Hochart

O300

11+12

Institut Universitari de Cultura

Carmen Monge

O600

11+12

 

Centre de Recerca en Economia de la Salut (CRES)

 

O700

3+4

 

Centre de Recerca en Economia Internacional (CREI)

Anna Cano

O400

1+2

 

SERVEIS I UNITATS NO DEPENENTS DE GERÈNCIA

 

CONSELL SOCIAL

Dolors Bofías

C100

10+11

 

SINDICATURA DE GREUGES DE LA UPF

Motse Pagés

S100

1+2

 

Secció sindical CONC-CCOO

Montse Berenguer

T100

 

 

FUNDACIONS

 

Fundació Universitat Pompeu Fabra

Josep Civil

U100

10+11

OIL


Leonor Pajarón

E310

4+5

PEI

Mª José Diez

E330

3+4