Vés enrere ANUL·LADA la conferència "Addiction to Speed"

ANUL·LADA la conferència "Addiction to Speed"

ANULADA · 18 de abril. Conferencia a cargo de Mark C. Taylor, Director del Departamento de Religión y Codirector del Institute for Religion, Culture and Public Life (Columbia University).
03.04.2013

Imatge conferència Mark C. Taylor

AQUESTA CONFERÈNCIA HA QUEDAT ANUL·LADA

El Grup de Recerca de la Bibliotheca Mystica et Philosophica Alois M. Haas de l'Institut Universitari de Cultura us convida a la conferència

"ADDICTION TO SPEED"

A càrrec de: Mark C. Taylor, director del Departament de Religió i codirector de l'Institute for Religion, Culture and Public Life (Universitat de Colúmbia).

Presentació a càrrec de Victoria Cirlot, coordinadora del Grup de Recerca de la Bibliotheca Mystica et Philosophica Alois M. Haas i professora de la UPF

(Conferència en anglès. Es lliurarà text traduït al castellà als assistents)

Dia: ANUL·LADA
Hora: 12:00 hores