Directori de membres

Nom Telèfon (ext.) Despatx Correu electrònic Departament Càrrec
Maria Eugènia Aubet 1638 20-248 eugenia.aubet@upf.edu Departament d'Humanitats
Catedràtica d'Universitat

Barbara Mura

2695 20-247 barbara.mura@upf.edu
Departament d'Humanitats
Investigadora
Giovanni  Piredda 2695 20-247 giovanni.piredda@upf.edu Departament d'Humanitats Investigador
Apen Ruíz 2695 apen.ruiz@upf.edu Departament d'Humanitats Investigadora
Pau Sureda 2695 20-247 pauacp@gmail.com Departament d'Humanitats Investigador
Laura Trelliso 2324 20-247 laura.trelliso@upf.edu Departament d'Humanitats
PQS /Investigadora
Isabel Muntalt 2695 20-247 isabel.muntalt@upf.edu Departament d'Humanitats
Becària

Investigadors externs que hi col·laboren

Nom Telèfon (ext.) Despatx Correu electrònic Departament Càrrec
Juan Belmonte 20-2E32

juanantonio.belmonte@uclm.es

UCLM Investigador
Michal Krueger 2324 20-2E32 krueger@amu.edu.pl Institut de Prehistòria, Adam Mickiewicz University, Poznań Profesor
Francisco J.  Núñez 2324 20-2E32 francisco.nunez@upf.edu Departament d'Humanitats Investigador

Josep M. López

eivgari@hotmail.com Investigador
Nuria Rovira 2324 20-2E32 nuriarovirab@yahoo.es Université Paul Valéry-Montpellier 3

Professora

Rami Yassine r.yassine@ifporient.org  Beirut (Líbano) Arquitecte
Gabriella Sciortino gabriella.sciortino@upf.edu Dep. Humanitats /Palermo (Itàlia) Investigadora