Unitat de Gestiˇ i Administraciˇ de Traducciˇ i CiŔncies del Llenguatge

contacte Adreça  

Universitat Pompeu Fabra
Campus del Poblenou
Roc Boronat, 138
08018 Barcelona

rellotge Horari d'atenció al públic 

De dilluns a dijous, de 9.30 a 14.00h i de 16.00 a 17.00 h
Divendres, de 9.30 a 13.00 h

- Nadal i de Reis: la Secretaria romandrà tancada del 24 al 31 de desembre de 2016 (ambdós inclosos).
- Setmana Santa: del 21 al 23 de març l'horari d'atenció serà de 9.00 a 14.00 hores. El dijous 24 de març la Secretaria romandrà tancada.
- Estiu: del 20 de juny al 16 de setembre l'horari d'atenció serà de 9.00 a 14.00 hores. El mes d'agost romandrà tancada.

personal Personal administratiu


Àmbit de Docència
Despatx: 52.305  (3a planta)
Fax: 93 542 22 95 
Correu electrònic: estudis.tcl@upf.edu
Pàgina web: https://www.upf.edu/factii/

Montserrat Coll
Tel. 93 542 29 40
montserrat.coll@upf.edu 
Coordinadora de processos
de Programació Docent     
Eulàlia Palet
Tel. 93 542 24 81
eulalia.palet@upf.edu 
Gestió administrativa
Yolanda Vicente
Tel. 93 542 24 81
yolanda.vicente@upf.edu 
Gestió administrativa
Àngela Blanco
Tel. 93 542 24 32
angela.blanco@upf.edu
Coordinadora de processos
d'Afers Acadèmics
Gemma Fernández
Tel. 93 542 22 42
gemma.fernandez@upf.edu 
Gestió administrativa
Marta Montiel
Tel. 93 542 22 42
marta.montiel@upf.edu 
Gestió administrativa



Àmbit d'Economia, Recerca i Doctorat

Despatx: 52.317 (3a planta)
Correu electrònic: departament.tcl@upf.edu
Pàgina web: https://www.upf.edu/dtcl

Yolanda Bejarano
Tel. 93 542 13 37
yolanda.bejarano@upf.edu

Coordinadora de processos
d'Economia, Recerca i Doctorat
Núria Abad
Tel. 93 542 22 75
nuria.abad@upf.edu
Gestió administrativa
Rafa Ordoñez
Tel. 93 542 13 40
rafael.ordonez@upf.edu
Gestió administrativa

 

Àmbit de Recursos Humans
Àmbit de Projecció, Comunicació i Relacions Institucionals
Despatx: 52.317 (3a planta)
Correu electrònic: departament.tcl@upf.edu
Pàgina web: https://www.upf.edu/dtcl 

Susi Bolós
Tel. 93 542 24 09
asuncion.bolos@upf.edu
Coordinadora
Vanessa Alonso
Tel. 93 542 13 33
vanessa.alonso@upf.edu
Gestió administrativa

Roger Aranich
Tel. 93 542 13 33
roger.aranich@upf.edu

Gestió administrativa
Nayat Chourak
Tel. 93 542 13 40
nayat.chourak@upf.edu
Gestió administrativa




Susi Bolós
Tel. 93 542 24 09
asuncion.bolos@upf.edu

Adjunta                                

Mercè Sulé Carreras                        
Tel. 93 542 23 92
merce.sule@upf.edu

Responsable de la unitat