ÍNDEX GENERAL ÍNDEX DE GRÀFICS CERCADOR SORTIR
          1 2 3 4 5  
 
Organització i funcionament > Òrgans de govern > Claustre > Composició
 

 

REPRESENTANTS DELS PROFESSORS ASSOCIATS

Departament de Ciències Experimentals i de la Salut

David Comas Martínez

Departament de Ciències Polítiques i Socials

M. Teresa Banqué Castel

Departament d'Economia i Empresa
Eugeni García Alegre

Departament d'Humanitats
Pedro Nolasc Acarín Tusell

Departament de Periodisme i de Comunicació Audiovisual

Aurora Corominas Serra

Departament de Tecnologia (en constitució)

Eloi Batlle i Mont

Departament de Traducció i Filologia
Aurora Bel Gaya

REPRESENTANTS DELS ESTUDIANTS

Facultat de Ciències de la Salut i de la Vida

Joan Planas Iglesias
Ana M. Moreno Iglesias

Facultat de Ciències Econòmiques i Empresarials
Roger Albiñana i Saigí
Ramon Campabadal Ràfols
Joan Carrió i Vidal
Francesc Crespo González
Raúl Garrido López
Francesc Guitart i Mercader
Daniel Lorente Onieva
Enric Mayorga Iglesias
Fernando Moraga Mora
Guillem Tella Redondo
Francesc Vilà Solé

Facultat de Dret
Jordi Abràs Carbó
Martí Adroher Sulla
Elisenda Ariza Serrat
Jorge Bleda Pradel
Genís Boadella i Esteve
Luis Juberias Gutiérrez
Gerard Rodríguez Giménez
Antonio Salado Pérez
Alba Santos Cutando
Jordi Viguer i Pont

Facultat d'Humanitats
Esther Callizo Gaitero
Magdalena Capellà Oliver
Ignasi Ferrer Junyet
Marc Galante Navarro
Clara Grífol Garcia
Diana Llobet Gómez

Facultat de Traducció i Interpretació
Jordi Martínez i Sànchez

Estudis de Comunicació Audiovisual
Francesc Xavier Menòs Cabré
Carles Pedragosa i Torres
Ariadna Vergés Arderiu

Estudis de Periodisme
Joan-Eduard Cabré i Díaz
Patricia Coma Alventosa

Estudis de Ciències Polítiques i Gestió Pública

Noemí Ayguasenosa i Soro
Luca Gervasoni Vila
Giulio Lucarda Gomís
Jordi Muñoz Mendoza
Marc Puigdomènech i Ramió
Raquel Querol Bello

Escola Superior Politècnica
Albert Joaquim Mora i Puyal
Gemma Sarsa Ezquerra

Escola Universitària d'Estudis Empresarials
Elisabet Alonso Clavell
Alejandro Bellido Povea
Gemma Domínguez Lausin
Marc Grijalvo Pujol
Norma Olivé Ponce
Zaida Palet Montero
Ruth Sánchez García

Escola Universitària de Relacions Laborals
Dolores Jareño Rey
Javier Pardo Cubas
Miguel Ángel Soto Medina
Carlos Torrentbo Bertral
M. Alba Valls Camps

Tercer cicle

Guillem d’Efack Fullana Ferré
Carles Mercadal Vidal.

 
       
Imprimir
pujar
   
          1 2 3 4 5