Personal


PRINCIPAL INVESTIGATORS

Rafael Maldonado

Rafael MALDONADO LÓPEZ
Catedràtic de Farmacologia
rafael.maldonado@upf.edu
Tel. 93.316.08.24

 

Josep Eladi Baños

Josep-Eladi BAÑOS DIEZ
Professor Titular de Farmacologia
josepeladi.banos@upf.edu

Tel. 93.316.08.65

Patricia Robledo

Patricia ROBLEDO MONTOYA
Sènior, col·laboradora IMIM
patricia.robledo@upf.edu
Tel. 93.316.08.90

Fernando Berrendero

Fernando BERRENDERO DIAZ
Professor titular
fernando.berrendero@upf.edu
Tel. 93.316.08.90

 

Andrés Ozaita

Andrés OZAITA MINTEGUI
Professor agregat
andres.ozaita@upf.edu
Tel. 93.316.08.23

Miquel Àngel Serra

Miquel Àngel SERRA BELTRÁN
Gestor de recerca / Promotor
miquel.serra@upf.edu
Tel. 93.316.08.66

POST-DOCTORAL FELLOWS:

Miquel Martín

Miquel A. MARTÍN SÁNCHEZ
Post-doc, col·laborador CNRS Montpellier miquel.martin@upf.edu

Elena

Elena MARTÍN GARCÍA
Investigadora FIS
elena.martin@upf.edu
Tel. 93.316.08.66

Simona Andreea Bura

Simona Andreea BURA
Investigadora postdoctoral
simona.bura@upf.edu
Tel. 93.316.08.66


Sueli Mendoça Netto
Investigadora post-doctoral
sueli.netto@upf.edu
Tel. 93.316.08.66

Foto AOA

Antonio ORTEGA
Investigador
antonio.ortega@upf.edu
Tel. 93.316.08.66

 

 

PRE-DOCTORAL FELLOWS:
Xavier VIÑALS
Becari predoctoral
xavier.vinals@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Laura CUTANDO
Becària predoctoral
laura.cutando@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Carmen LAPORTA
Becària predoctoral
carmen.laporta@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Africa FLORES
Becària predoctoral
africa.flores@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Maria GOMIS
Becària predoctoral
maria.gomis@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Elk KOSSATZ
Becària predoctoral
elk.kossatz@upf.edu
Tel.93.316.08.27
Samantha MANCINO
Becària predoctoral
samantha.mancino@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Miriam GUTIERREZ
Becària predoctoral
miriam.gutierrez@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Roger NEGRETE
Becari predoctoral
roger.negrete@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Rocío SARAVIA
Becària predoctoral
rocio.saravia@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Victòria SALGADO
Becària predoctoral
victoria.salgado@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Itzel MONTSERRAT LARA
Becària predoctoral
itzel.lara@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Alba NAVARRO
Becària predoctoral
alba.navarro@upf.edu
Tel. 93.316.08.27
Miriam MARTINEZ
Becària predoctoral
miriam.martinez@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Sami KUMMER
Becari predoctoral
sami.kummer@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

TECHNICIANS AND ADMINISTRATIVE SUPPORT

Raquel Martín

Raquel MARTÍN GARCÍA
Tècnic de Laboratori
raquel.martin@upf.edu
Tel. 93.316.08.13

Dulce Real
Dulce REAL MUÑOZ
Tècnic de laboratori
dulce.rea
l@upf.edu
Tel. 93.316.08.27 

Cristina Fernández

Cristina FERNÁNDEZ AVILÉS
Tècnic de laboratori
cristina.fernandeza@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Marta Linares

Marta LINARES LÓPEZ
Tècnic de Laboratori
marta.linares@upf.edu
Tel. 93.316.08.27

Roberto Cabrera

Roberto CABRERA
Tècnic de Laboratori
roberto.cabrera@upf.edu 
Tel. 93.316.08.27 

Neus Morgui
Neus MORGUI VALLS
Suport administratiu
neus.morgui@upf.edu
Tel. 93.316.08.13

Francisco PORRON
Tècnic de Laboratori
francisco.porron@upf.edu
Tel. 93.316.08.27