Directori de membres

Nom Telèfon (ext.) Despatx Correu electrònic Departament Càrrec
Maria Eugènia Aubet 1636 20-248 eugenia.aubet@upf.edu Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Catedràtica d'Universitat

Mohamed
el Mhassani

2695 20-247 mohamed.el.mhassani@gmail.com Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Investigador
Barbara Mura 2695 20-247 barbara.mura@gmail.com Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Investigadora
Giovanni  Piredda 2695 20-247

giovanni.piredda@upf.edu

Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Becari
Apen Ruíz 2695 20-247 apen.ruiz@upf.edu Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Investigadora
Pau Sureda 2695 20-247 pauacp@gmail.com Departament d'Humanitats (àrea pròpia) Becari
Laura Trelliso 2324 20-2E32 laura.trelliso@upf.edu Departament d'Humanitats (àrea pròpia)

Investigadora/ PQS

Investigadors externs que hi col·laboren

Nom Telèfon (ext.) Despatx Correu electrònic Departament Càrrec
Juan Belmonte 20-2E32

juanantonio.belmonte@uclm.es

UCLM Investigador
Miquel Civil

miquel.civil@upf.edu
mcivil@chicago.edu

Departament d'Humanitats Investigador
Michal Krueger 2324 20-2E32 krueger@amu.edu.pl Institut de Prehistòria, Adam Mickiewicz University, Poznań Profesor
Francisco J.  Núñez 2324 20-2E32 francisco.nunez@upf.edu Departament d'Humanitats Investigador

Josep M. López

eivgari@hotmail.com Investigador
Nuria Rovira 2324 20-2E32 nuriarovirab@yahoo.es Université Paul Valéry-Montpellier 3

Professora

Rami Yassine r.yassine@ifporient.org  Beirut (Líbano) Arquitecte
Gabriella Sciortino gabriella.sciortino@upf.edu Dep. Humanitats /Palermo (Itàlia) Investigadora